Galerie Tři generace Kodetů - akademický malíř Kristian Kodet, galerie

Galerie Tři generace Kodetů
Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové nabízí malířská díla Kristiana Kodeta - volné grafické listy - malé a velké, rámované grafiky - malé a velké, mezi oblíbená díla patří také obrazy: olej na kartonu, olej na desce a olej na plátně. Dále jsou v prodeji katalogy Emanuela Kodeta, Jana Kodeta a Kristiana Kodeta.

Naše galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové nabízí nová i starší díla mistra Kodeta

Chcete si prohlédnout nebo koupit nejnovější či i starší díla, jejichž autorem je známý malíř Kristián Kodet? Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové Vám k tomu nabízí jedinečnou příležitost. Vedení galerie je ve velmi úzkém kontaktu s mistrem Kodetem - Kristián Kodet má k hradecké galerii silný citový vztah, rád a často ji navštěvuje. Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové sídlí v centru města Hradec Králové – na Velkém náměstí, v budově staré Radnice. Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové je nejen prodejním a výstavním místem, ale rovněž prostorem pro různá společenská setkání.

Galerie Hradec Králové: díla Kristiana Kodeta, Jana Kodeta a Emanuela Julia Kodeta

Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové nabízí k prodeji obrazy a další díla Kristiána Kodeta – volné grafické listy a rámované grafické listy, v útulných prostorách galerie však můžete vidět například i sochy a plastiky jeho otce Jana Kodeta a dědečka Emanuela Julia Kodeta. Zatímco většina obrazů a grafik je na prodej, sochy a plastiky své kupce nehledají. Kristián Kodet dokonce různé sochy a plastiky vykoupil od sběratelů, aby je mohl v prostorách galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové vystavit a aby tato díla byla v majetku jeho rodiny.

Obrazy, rámované a volné grafické listy - Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové

Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové od roku 2008 nabízí ucelenou expozici zhruba dvou desítek obrazů a řadu grafik Kristiána Kodeta. Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové si v metropoli na východě Čech našla své pevné místo, galerie je navštěvována širokou veřejností, školami i sběrateli. Pokud patříte mezi milovníky umění, galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové vám rozhodně má co nabídnout.

Obrazy Kristiana Kodeta – výstavní galerie a prodejní galerie Hradec Králové

Akademický malíř Kristián Kodet patří mezi přední české umělce s obrovským jménem a uznáním i v zahraničí. Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové nabízí jeho oleje na kartonu, oleje na desce a oleje na plátně. Jedná se o nové obrazy i starší obrazy. Všechny obrazy jsou samozřejmě signovány. Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové nabízí obrazy různých rozměrů. aktuální nabídka

Rámované grafické listy Kristiana Kodeta – výstavní a prodejní galerie Hradec Králové

Nabídku naší galerie tvoří rovněž rámované grafické listy Kristiana Kodeta. Jedná se samozřejmě o originální signované grafické listy, které mají nejen výtvarnou, ale i sběratelskou hodnotu. Proto je naše galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové navštěvována i odbornou veřejností. Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové nabízí různé rámované grafické listy. aktuální nabídka

Volné grafické listy – výstavní galerie a prodejní galerie Hradec Králové

Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové prodává také autorské volné grafické listy Kristiána Kodeta. Pokud máte rádi dílo Kristiána Kodeta, jistě si z široké nabídky naší galerie vyberete. Jednotlivé grafické listy a obrazy na internetu nejsou označeny cenou, navštivte nás nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, cenu konkrétního díla vám rádi sdělíme. Prohlédněte si naše grafické listy Kristiána Kodeta. aktuální nabídka

Reprodukce fotografií – výstavní galerie a prodejní galerie Hradec Králové

Naše galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové nabízí i reprodukce fotografií, které fotil autorem Emanuel Julius Kodet. Jedná se o reprodukce fotografií modelů tohoto známého českého sochaře. Jedna zarámovaná reprodukce opatřená razítkem galerie stojí 2000 Kč. Jedná se o jedinečné reprodukce, protože fotografie zachycuji nejen modelky, ale i prostředí, v němž sochař Emanuel Julius Kodet tvořil. aktuální nabídka

Malíři

Kristian Kodet-nejnovější obrazy Kristiana Kodeta na předvánočním trhu

Kristian Kodet

nejnovější obrazy Kristiana Kodeta na předvánočním trhu

Kristian Kodet-grafiky rámované

Kristian Kodet

grafiky rámované

Kristian Kodet-volné grafické listy

Kristian Kodet

volné grafické listy

Ostatní autoři-Warhol, Dalí, Picasso, Chagall, Kupka, Komárek a další

Ostatní autoři

Warhol, Dalí, Picasso, Chagall, Kupka, Komárek a další

Sochy -různí autoři

Sochy

různí autoři

Galerie

HUBERT KOVAŘÍK - SEDÍCÍ AKT
socha, výška 44 cm, r. 1928, keramika
54 - SALVADOR DALÍ - VENUŠE
ofset, 17 x 10 cm
20 - KRISTIAN KODET
grafika volná velká
08 - STANISLAV DUDA - MĚSTO PLNÉ KOSTELŮ
olej na plátně, r. 1982, 86 x 62 cm
55 - PABLO PICASSO - ANTICKÝ MOTIV
litografie, 19 x 22 cm
41 - MILAN MED - BALETKY II.
pastel, 38 x 41 cm

Novinky

Vzácná olejomalba Kristiana Kodeta na desce od starých houslí

Vzácná olejomalba Kristiana Kodeta na desce od starých houslí

Novinkou v naší galerii je obraz namalovaný na desku starých houslí. Autorem olejomalby na Kristian Kodet. Jde o výjimečné jedinečné dílo.

Přivezli jsme olejomalby a grafiky Kristiana Kodeta i dalších autorů

Přivezli jsme olejomalby a grafiky Kristiana Kodeta i dalších autorů

Do naší galerie jsme právě přivezli mnoho nových obrazů a grafik od mistra Kristiana Kodeta. Pokud přemýšlíte, čím udělat na Vánoce radost svým blízkým, určitě si u nás vyberete. Najdete u nás olejomalby i grafiky Kristiana Kodeta i dalších autorů. Těšíme se na vaši návštěvu. 

Galerii Tři generace Kodetů nabízí i vzácnou grafiku od Picassa

Galerii Tři generace Kodetů nabízí i vzácnou grafiku od Picassa

Jedním ze vzácných děl v naší galerii je zarámovaná grafika, jejímž autorem je Pablo Ruiz Picasso, který jednou z nejvýznamnějších osobností umění 20. století. Chcete jeho dílo vidět na vlastní oči nebo si ho koupit? Navštivte naši galerii.

VIDEO: Kristian Kodet besedoval v galerii Tři generace Kodetů

VIDEO: Kristian Kodet besedoval v galerii Tři generace Kodetů

Jako vzpomínku na nádhernou besedu v příjemné atmosféře vám na našich stránkách přinášíme video, jehož autorem je Petr Neckař. Na videu můžete slyšet nejen Kristiana Kodeta, ale také Báru Štěpánovou a Jaroslava Svěceného. Beseda je už z roku 2014, ale rozhodně doporučujeme poslouchat až do konce.   

Galerie Tři generace Kodetů,Hradec Králové
Velké náměstí 1,
500 03
Hradec Králové

Šárka Apoštolová
e-mail: vitekp.ingarch@seznam.cz
tel.: +420 724 046 987

Ing. arch. Petr Vítek
e-mail: vitekp.ingarch@seznam.cz
tel.: +420 602 114 858