Galerie Tři generace Kodetů - akademický malíř Kristian Kodet, galerie

Galerie Tři generace Kodetů
Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové nabízí malířská díla Kristiana Kodeta - volné grafické listy - malé a velké, rámované grafiky - malé a velké, mezi oblíbená díla patří také obrazy: olej na kartonu, olej na desce a olej na plátně. Dále jsou v prodeji katalogy Emanuela Kodeta, Jana Kodeta a Kristiana Kodeta.

Naše galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové nabízí nová i starší díla mistra Kodeta

Chcete si prohlédnout nebo koupit nejnovější či i starší díla, jejichž autorem je známý malíř Kristián Kodet? Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové Vám k tomu nabízí jedinečnou příležitost. Vedení galerie je ve velmi úzkém kontaktu s mistrem Kodetem - Kristián Kodet má k hradecké galerii silný citový vztah, rád a často ji navštěvuje. Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové sídlí v centru města Hradec Králové – na Velkém náměstí, v budově staré Radnice. Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové je nejen prodejním a výstavním místem, ale rovněž prostorem pro různá společenská setkání.

Galerie Hradec Králové: díla Kristiana Kodeta, Jana Kodeta a Emanuela Julia Kodeta

Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové nabízí k prodeji obrazy a další díla Kristiána Kodeta – volné grafické listy a rámované grafické listy, v útulných prostorách galerie však můžete vidět například i sochy a plastiky jeho otce Jana Kodeta a dědečka Emanuela Julia Kodeta. Zatímco většina obrazů a grafik je na prodej, sochy a plastiky své kupce nehledají. Kristián Kodet dokonce různé sochy a plastiky vykoupil od sběratelů, aby je mohl v prostorách galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové vystavit a aby tato díla byla v majetku jeho rodiny.

Obrazy, rámované a volné grafické listy - Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové

Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové od roku 2008 nabízí ucelenou expozici zhruba dvou desítek obrazů a řadu grafik Kristiána Kodeta. Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové si v metropoli na východě Čech našla své pevné místo, galerie je navštěvována širokou veřejností, školami i sběrateli. Pokud patříte mezi milovníky umění, galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové vám rozhodně má co nabídnout.

Obrazy Kristiana Kodeta – výstavní galerie a prodejní galerie Hradec Králové

Akademický malíř Kristián Kodet patří mezi přední české umělce s obrovským jménem a uznáním i v zahraničí. Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové nabízí jeho oleje na kartonu, oleje na desce a oleje na plátně. Jedná se o nové obrazy i starší obrazy. Všechny obrazy jsou samozřejmě signovány. Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové nabízí obrazy různých rozměrů. aktuální nabídka

Rámované grafické listy Kristiana Kodeta – výstavní a prodejní galerie Hradec Králové

Nabídku naší galerie tvoří rovněž rámované grafické listy Kristiana Kodeta. Jedná se samozřejmě o originální signované grafické listy, které mají nejen výtvarnou, ale i sběratelskou hodnotu. Proto je naše galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové navštěvována i odbornou veřejností. Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové nabízí různé rámované grafické listy. aktuální nabídka

Volné grafické listy – výstavní galerie a prodejní galerie Hradec Králové

Galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové prodává také autorské volné grafické listy Kristiána Kodeta. Pokud máte rádi dílo Kristiána Kodeta, jistě si z široké nabídky naší galerie vyberete. Jednotlivé grafické listy a obrazy na internetu nejsou označeny cenou, navštivte nás nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, cenu konkrétního díla vám rádi sdělíme. Prohlédněte si naše grafické listy Kristiána Kodeta. aktuální nabídka

Reprodukce fotografií – výstavní galerie a prodejní galerie Hradec Králové

Naše galerie Tři generace Kodetů Hradec Králové nabízí i reprodukce fotografií, které fotil autorem Emanuel Julius Kodet. Jedná se o reprodukce fotografií modelů tohoto známého českého sochaře. Jedna zarámovaná reprodukce opatřená razítkem galerie stojí 2000 Kč. Jedná se o jedinečné reprodukce, protože fotografie zachycuji nejen modelky, ale i prostředí, v němž sochař Emanuel Julius Kodet tvořil. aktuální nabídka

Malíři

Kristian Kodet-grafiky rámované

Kristian Kodet

grafiky rámované

Kristian Kodet-volné grafické listy

Kristian Kodet

volné grafické listy

Sochy -různí autoři

Sochy

různí autoři

Galerie

41 - MILAN MED - BALETKY I.
pastel, 38 x 44 cm
50 - EMIL FILLA - LEŽÍCÍ AKT
zinkografie, 11 x 19 cm
70 - SALVADOR DALÍ - NU GRIS
litografie, 28 x 21 cm
07 - MIROSLAV HORNÍČEK - VÝMĚNA NÁZORŮ
koláž, 26 x 20 cm
13 - KRISTIAN KODET
grafika volná malá
69 - HENRI de TOULOUSE - LAUTREC - RÉPÉTITION GÉNÉRALE aux FOLIES BERGÉRE
litografie, 36 x 25 cm

Novinky

V galerii opět nové grafiky a obrazy nejen od Kristiana Kodeta

V galerii opět nové grafiky a obrazy nejen od Kristiana Kodeta

Obrazy a grafiky mistra Kristiana Kodeta můžete vidět v královéhradecké galerii Tři generace Kodetů. Aktuálně máme v galerii řadu nových obrazů, které Kristian Kodet namaloval v letošním roce. Přijďte se podívat nejen na jeho aktuální tvorbu, ale i na díla dalších autorů. Blíží se vánoční čas, můžete si tedy vybrat dárek pro své blízké. 

Aktuální změna - Otevírací doba dle objednání návštěvy galerie

Aktuální změna - Otevírací doba dle objednání návštěvy galerie

Vážení návštěvníci naší galerie, naše galerie nyní nemá pravidelnou otevírací dobu. Galerii Tři generace Kodetů můžete navštívit kdykoliv po telefonické domluvě. Zavolejte nám a rádi Vás galerií provedeme.

Galerii Tři generace Kodetů nabízí i vzácnou grafiku od Picassa

Galerii Tři generace Kodetů nabízí i vzácnou grafiku od Picassa

Jedním ze vzácných děl v naší galerii je zarámovaná grafika, jejímž autorem je Pablo Ruiz Picasso, který jednou z nejvýznamnějších osobností umění 20. století. Chcete jeho dílo vidět na vlastní oči nebo si ho koupit? Navštivte naši galerii.

Udělejte si radost: v galerii opět další díla Kristiana Kodeta

Udělejte si radost: v galerii opět další díla Kristiana Kodeta

Udělejte sobě nebo někomu o Vánocích radost a darujte některý z obrazů Kristiana Kodeta. V naší galerii máme opět řadu nových obrazů, níže uvádíme některé z nich.

Galerie Tři generace Kodetů,Hradec Králové
Velké náměstí 1,
500 03
Hradec Králové

Šárka Apoštolová
e-mail: vitekp.ingarch@seznam.cz
tel.: +420 724 046 987

Ing. arch. Petr Vítek
e-mail: vitekp.ingarch@seznam.cz
tel.: +420 602 114 858